LKU kredito unijų grupė nuo 2016 m. IV ketv. kredituoja jauną verslą su nauja ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“

LKU grupės kredito unijos kredituodamos fizinius ir juridinius asmenis iš finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“ (toliau – „Verslumo skatinimas“), siekia:

  • sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti neseniai pradėtą verslą;
  • skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, teikiant verslo kreditus ir konsultuojant dėl verslo pradžios ar plėtros.

Maksimali kredito suma iki 25 000 Eur.

Kredito kintamų palūkanų norma nuo 3 proc.

Kreditų teikimo sąlygos pasiekiamos čia.

„Verslumo skatinimas“ kreditus išduoda tik 43 kredito unijų konsorciumas. (tikslus šiuos kreditus teikiančių kredito unijų sąrašas), priemonę koordinuoja Lietuvos centrinė kredito unija, o finansinę priemonę valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Kreditų paskirtis. Kreditai yra skirti investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti.
Kreditai negali būti skirti esamiems kreditų gavėjų įsipareigojimams finansų įstaigoms refinansuoti, taip pat kreditų lėšos negali būti naudojamos apmokėti išlaidoms, kurioms skiriama negrąžinamoji subsidija.

Nemokamas konsultavimas
Jei reikia pagalbos parengiant verslo planą, yra teikiamos nemokamos individualios konsultacijos dėl planuojamo verslo idėjos ir verslo plano parengimo bei įgyvendinimo. Konsultacijas teikiančių kredito unijų sąrašą rasite čia.

Kur kreiptis?
Papildomos informacijos galima teirautis el. p. verslumas@lku.lt arba tel. 8 800 11211.

Verslumo skatinimo paskolos gavėjai, įdarbinę darbuotojus pagal darbo sutartį, taip pat gali pasinaudoti UAB „INVEGA“ administruojama priemone „Subsidijos verslo pradžiai“, pagal kurią gali gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už kiekvieną pagal darbo sutartį įdarbintą darbuotoją.

Gyventojus ir verslo atstovus, kurie kreipiasi dėl kredito verslo pradžiai ar plėtrai, kviečiame užpildyti verslo planą, kurį rasite paspaudę kairėje esantį mygtuką.

Susipažinkyte su mūsų svetainės Privatumo taisyklėmis

Verslo planą būtina pateikti kredito unijai, į kurią kreipiatės dėl kredito.