Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas yra greitai suteikiama paskola didesniems pirkiniams. Rinkitės vartojimo kreditą, jei jau žinote, ką norėsite įsigyti ir kiek tai kainuos. 15 000 eurų siekiantį kreditą galėsite grąžinti per 5 metus, o kredito unijose teikiamas kreditas išskirtinis tuo, kad nusprendę jį grąžinti anksčiau už tai nemokėsite jokių papildomų mokesčių.

Pasinaudokite mūsų vartojimo kredito skaičiuokle, užpildykite paraišką ir gaukite vartojimo kredito pasiūlymą!

Kreditas būsto remontui

Rytojaus būstas – šiandien. Jei jau žinote, kokį remontą atliksite ir kiek jis galėtų kainuoti, kreipkitės į mus. Būsto remontui teikiame kreditus iki 15 000 eurų, kuriuos galėsite grąžinti per 5 metus ir visą laiką džiaugtis suremontuotu būstu!
Grąžinus kreditą anksčiau netaikome papildomų mokesčių!

Kreditas automobiliui

Ketinate įsigyti pirmąjį automobilį? Norite automobilio kelionėms į darbą? Senasis automobilis…neveža? Mes puikia suprantame, kad pėsčias toli nenueisi, todėl ypač palankiomis sąlygomis teikiame kreditus norintiems įsigyti automobilį ar kitą transporto priemonę.
Grąžinus kreditą anksčiau netaikome papildomų mokesčių!

Kreditas atostogoms

Norite ištrūkti iš kasdienybės? Gavote netikėtą, puikų atostogų pasiūlymą ir nekantraujate išvykti? Nelaukite kitų metų, pasinaudokite lanksčiu vartojimo kreditu ir mėgaukitės svajonių kelione šiandien!
Grąžinus kreditą anksčiau netaikom papildomų mokesčių!

Norų išsipildymui

Laukia vestuvės? Norite apsipirkti? Praverstų naujas kompiuteris ar skalbimo mašina? Drąsiai kreipkitės į mus ir gaukite puikų vartojimo kredito pasiūlymą visoms reikmėms!

Grąžinus kreditą anksčiau netaikome papildomų mokesčių!