Taupomieji indėliai

Siūlome atsidaryti taupomąją sąskaitą ir kaupti įvairius taupomuosius indėlius. Taupomieji indėliai gali būti papildomi kiekvieną mėnesį, reguliariais ar nereguliariais įnašais. Galite rinktis tarp tikslinio (t.y. iki nustatytos sumos), vaiko, ilgalaikio (senatvės) bei paprasto taupomojo indėlio. Vaiko ar ilgalaikiai (senatvės) indėliai padeda atsakingai pasiruošti kitam gyvenimo etapui, nuolat taupyti ir pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų nauda per ilgą laiką. Tikslinis taupomasis indėlis tinka vidutinio laikotarpio taupymui, o taupomasis indėlis – trumpalaikiam taupymui. Mūsų kredito unija yra indėlių draudimo sistemos dalyvė.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.

Taupomasis indėlis:

Jei norite taupyti nuolat ir skirti dalį atlyginimo ar pajamų taupymui, naudokite taupomuosius indėlius, kurie leidžia pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų privalumais. Kuo anksčiau pradėsite, tuo didesnę naudą gausite. Jei jums prireiks pinigų – daugelyje kredito unijų galėsite atsiimti dalį indėlio ir neteksite tik einamojo mėnesio palūkanų. Skirtingai nuo terminuotojo indėlio, galėsite laisviau naudoti savo lėšas.


Tikslinis taupomasis indėlis:

Jei norite taupyti iki tikslios sumos, naudokite tikslinius taupomuosius indėlius, kurie leidžia pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų privalumais. Jei jums prireiks pinigų – daugelyje kredito unijų* galėsite atsiimti dalį indėlio ir neteksite tik einamojo mėnesio palūkanų. Tikslinis taupomasis indėlis yra puikus įrankis norintiems taupyti vidutiniame laikotarpyje.

* Dėl tikslių tikslinio indėlio sąlygų kreipkitės į savo kredito uniją.

Vaiko taupomasis indėlis:

Ilgalaikis indėlis, skirtas vaiko ateičiai. Dėl kaupiamųjų palūkanų Jūsų indėlio grąža augs kiekvienais metais, todėl kuo anksčiau pradėsite kaupti savo vaiko ateičiai, tuo didesnę gausite naudą.
Unijų narių vaikams suteikiamos „Maestro“ debetinės kortelės (nuo 7 m. amžiaus), o dalį taupomojo indėlio daugelyje kredito unijų galima kiekvieną mėnesį išgryninti neprarandant palūkanų!* Vaiko indėlis yra skirtas vaikui iki jam sukaks 18 m.
*- Dėl tikslių vaiko indėlių sąlygų kreipkitės į savo kredito uniją.


Ilgalaikis (senatvės) taupomasis indėlis:

Kuo anksčiau pradėsite kaupti senatvei, tuo didesnę naudą gausite dėl kaupiamųjų palūkanų. Jei kiekvieną mėnesį nedidelę sumą skirsite santaupoms specializuotam senatvės indėliui, kiekvienais metais augs gaunama grąža iš palūkanų, kurias taip pat kaupsite senatvei. Taip ne tik sukaupsite lėšų kitam gyvenimo etapui, bet ir gausite papildomos naudos iš palūkanų.
Mąstykite apie senatvės indėlį kaip apie papildomą pensiją, kuri padės Jums lengviau pereiti į naują gyvenimo etapą, išvengti problemų dėl nenumatytų išlaidų. Atsarga gėdos nedaro!
Kredito unijos taip pat teikia II pakopos pensijų kaupimo paslaugą. Jei norite sužinoti daugiau, spauskite čia.

Kaupiamųjų palūkanų privalumai

Kaupiamosios palūkanos apdovanoja taupančius: kuo anksčiau pradėsite taupyti ir gauti palūkanas už santaupas, tuo didesnę grąžą gausite ateityje. Jei 24 metų amžiaus asmuo padeda 200 eurų kaupiamąjį indėlį su 2 proc. metinėmis palūkanomis, po 35 metų gauna ne 140 eurų (t. y. 35 metus po 2 proc. už 200 eurų), o 202,5 euro – net 1,44 karto daugiau!* Nesnauskite – kuo anksčiau pradėsite, tuo saldesni vaisiai lauks ateityje!

*- pateikiamas orientacinio pobūdžio pavyzdys, jei norite sužinoti tikslią indėlio grąžą ir sąlygas, susisiekite su mumis.