Atsiskaitomoji sąskaita kredito unijoje

Mūsų kredito unija Jums suteikia atsiskaitomąją sąskaitą, kurią galite naudoti internetu, prisijungę prie „i-unija“ el. bankininkystės sistemos, arba atvykę į kredito uniją. Jūsų el. bankininkystės paskyra suteikia galimybę valdyti finansus internetu, prisijungti prie Sodra, VMI, e. valdžios vartų ir kitų paslaugų. Taip pat galite:

  • Sužinoti sąskaitos likutį
  • Atlikti vietinius mokėjimo pavedimus
  • Atlikti mokėjimo pavedimus bendroje mokėjimo eurais (SEPA) erdvėje
  • Gauti pavedimus, įskaitant darbo užmokestį ar kitas pajamas
  • Atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas
  • Naudotis vienais mažiausių paslaugų įkainių

Prie „i-unija“ prisijungti galite naudodami slaptažodžių kodų kortelę arba mobilųjį parašą.

Daugiau informacijos apie mobilųjį parašą

Tai yra viena saugiausių elektroninių asmens identifikavimo priemonių, kuri leidžia prisijungti ir vykdyti operacijas internetinėje bankininkystėje. Kaip ir tikrasis asmens parašas, mobilusis. parašas gali priklausyti tik fiziniam asmeniui. Daugiau informacijos apie mobilųjį parašą rasite adresu www.elektroninis.lt

Kaip prisijungti prie sąskaitos naudojant mobilųjį parašą:

Norėdami prisijungti prie LKU internetinės bankininkystės su mobiliuoju elektroniniu parašu, turite įvesti naudotojo kodą ir slaptažodį. Tuomet pasirinkite prisijungimą mobiliu elektroniniu parašu. Pasirinkę, kad norite prisijungti mobiliu elektroniniu parašu, turite paspausti mygtuką „Toliau“.

Kompiuterio ir telefono ekranuose pamatysite prisijungimo kontrolinį kodą. Įsitikinkite, kad kompiuterio ir mobilaus telefono ekrane rodomas kontrolinis kodas sutampa ir paspauskite mygtuką „Gerai“.

Tik tuomet, jei kodai sutampa, telefone įveskite mobilaus operatoriaus suteiktą mobilaus parašo sPIN kodą, tokiu būdu patvirtinsite prisijungimo veiksmą.

Norėdami patvirtinti mokėjimo operacijas, pasirinkite patvirtinti mokėjimą. Kompiuterio ir telefono ekranuose pamatysite prisijungimo kontrolinį kodą. Įsitikinkite, kad kompiuterio ir mobilaus telefono ekrane rodomas kontrolinis kodas sutampa. Tik tuomet, jei kodai sutampa, telefone įveskite mobilaus operatoriaus suteiktą mobilaus parašo sPIN kodą, tokiu būdu patvirtinsite mokėjimo veiksmą.